Habitica – jak zastavit prokrastinaci a zbavit se zlých návyků

Mnoho lidí, možná téměř všichni, má problémy s prokrastinací či leností. V horším případě už se dávno ztratili v množství úkolů, které by měli udělat, v tom lepším mají seznam, ale položky na něm přibývají rychleji, než je stačí škrtat. Druhou oblastí jsou pak zlé návyky. Nejde jen o kouření, ale mnoho lidí nemá dostatečně silnou vůli a motivaci, aby si opět v práci v automatu nekoupili tu sladkou tyčinku, aby šli ráno do patra po schodech místo jízdy výtahem, či aby opravdu vystoupili o dvě zastávky dřív a šli pěšky, jak si nakonec předsevzali na Nový rok, akorát druhého měli kocovinu, pak zase byla moc zima a pak už se jim prostě nechtělo.

Pokračovat ve čtení „Habitica – jak zastavit prokrastinaci a zbavit se zlých návyků“

Empire Universe 3 – Sci-fi strategie v prohlížeči

Dlouho jsem hledal hru, která by byla zábavná a zároveň se dala dlouhodobě hrát jen občas – když mám zrovna chvíli čas nebo chuť. Hra to měla být v prohlížeči, abych k ní mohl přistupovat odkudkoliv, grafika není důležitá, hlavní jsou herní principy a dostatek možností – aby mi hraní chvíli vydrželo.  Nějakou dobu jsem hrál Urban Dead, která většinu požadavků splňuje, ale obsahuje příliš málo možností a po pár měsících mě přestala bavit. Pak jsem objevil Empire Universe 3.

Pokračovat ve čtení „Empire Universe 3 – Sci-fi strategie v prohlížeči“

Jak začít s online pokerem zdarma

Myslíte, že byste byli dobří v online pokeru, jste trpěliví a poker face vám nedělá nejmenší problémy? Bojíte se do ale do pokeru investovat příliš mnoho peněz, nebo chcete začít hrát rovnou zdarma – ale o peníze? Možná se budete divit, ale jde to. V článku rozeberu úskalí, která číhají na začátečníka v online pokeru a v pokerové herně PokerStars ukážu, jak se dá začít i bez peněz na účtu.

Pokračovat ve čtení „Jak začít s online pokerem zdarma“