Nový vzhled bloku

Protože jsem si původní verzi mého bloku kódoval sám od nuly, neuměla toho moc – a to, spolu s desítkami hodin práce, za pocit výjimečnosti nestojí. Proto jsem přešel na redakční systém.

Nejprve jsem zkoušel Džumlu, po třech dnech příjemně strávených sezením před monitorem a nadáváním „na ty zkurvený templejts“ jsem ho však komplet smazal (spolu s panem Dupalem, se kterým jsem experimentoval už dřív). Nechci dělat reklamu, ale WordPress je prostě nejlepší, neúžasnější, všechno funguje napoprvé a tak jak si představuju. Za zhruba 5 hodin mám blog(k) podle svých představ. S Džumlou jsem byl daleko před půlkou ponořen v PHP a zjišťujíc, jak docílit toho, aby se všechno zobrazovalo aspoň přibližně tak jak bych rád.

Ještě pravděpodobně proběhnou nějaké malé kosmetické úpravy. Staré články přemigruju, ale na komentáře vám seru. A myslím to upřímně. Napište si je znovu.

Starý blok dožije na adrese staryblok.v0174.net, kdybyste nutně něco potřebovali než přemigruju články.

2 odpovědi na “Nový vzhled bloku”

  1. Je přemigrováno, takže veškeré starší články můžete obdivovat v novém. Blok ještě čekají nějaké drobné úpravy, ale ničeho zásadního se asi nedočkáte.

  2. Nové komentáře samozřejmě přidávat jdou, jsou hrozně [kůl], automaticky se vám generuje Gravatar, nebo se zobrazí ten váš, pokud jste si ho vytvořili.
    http://en.gravatar.com/
    A měly by se zobrazovat některé grafické smajlíky 🙂 😛 %)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *