Veřejné prádelny v Brně, díl 1. – Clubwash

Tento příspěvek je 1. z 3 částí v sérii Veřejné prádelny v Brně

Má pračka je mimo provoz. Než situaci vyřeším, což bude trvat minimálně do jara, musím prát u kamarádů. Protože je ale nechci obtěžovat co pár týdnů s horami špinavého prádla, porozhlédl jsem se po veřejných samoobslužných prádelnách, kam bych si mohl prádlo dát a za hodinku či dvě si pro vyprané zase přijít. V jednotlivých dílech představím tři prádelny, kam je možné v Brně se špinavým prádlem zajít. Jako první je na řadě známá hospodská prádelna Clubwash.

Pokračovat ve čtení „Veřejné prádelny v Brně, díl 1. – Clubwash“

.

Veřejné prádelny v Brně, díl 2. – MyGym

Tento příspěvek je 2. z 3 částí v sérii Veřejné prádelny v Brně

Má pračka je mimo provoz. Než situaci vyřeším, což bude trvat minimálně do jara, musím prát u kamarádů. Protože je ale nechci obtěžovat co pár týdnů s horami špinavého prádla, porozhlédl jsem se po veřejných samoobslužných prádelnách, kam bych si mohl prádlo dát a za hodinku či dvě si pro vyprané zase přijít. V jednotlivých dílech představím tři prádelny, kam je možné v Brně se špinavým prádlem zajít. Jako druhá měla být na řadě Arbela, nakonec jsem ale z časových důvodů navštívil MyGym.

Pokračovat ve čtení „Veřejné prádelny v Brně, díl 2. – MyGym“

.

Veřejné prádelny v Brně, díl 3. – Arbela a srovnání

Tento příspěvek je 3. z 3 částí v sérii Veřejné prádelny v Brně

Má pračka je mimo provoz. Než situaci vyřeším, což bude trvat minimálně do jara, musím prát u kamarádů. Protože je ale nechci obtěžovat co pár týdnů s horami špinavého prádla, porozhlédl jsem se po veřejných samoobslužných prádelnách, kam bych si mohl prádlo dát a za hodinku či dvě si pro vyprané zase přijít. V jednotlivých dílech představím tři prádelny, kam je možné v Brně se špinavým prádlem zajít. Jako třetí a poslední jsem navštívil klasickou samooblužnou prádelnu Arbela.

Pokračovat ve čtení „Veřejné prádelny v Brně, díl 3. – Arbela a srovnání“

.